ORTAKLAR AYDINLATMA

ORTAKLAR AYDINLATMA Firmamız 2014 yılında Pendikte üretim yaparak çıktığımız aydınlatma yolculuğunda çalışanlarımızın emekleri, tedarikçilerimizin desteği ile ve müşteri memnuniyeti sayesinde zamanla gelişerek sektörün öncü firmalarından biri haline geldik. Gelmiş olduğumuz bu noktayı işimize olan sadakatimiz ve sektördeki yeniliklere açık olmamıza borçluyuz. Aydınlatma sektörünün önemli ayaklarını oluşturan kalite ve hızlı hizmet ilkelerine sürekli bağlı kalarak dekoratif ve özel üretim sektöründe çıtayı daha da yukarı çıkardık. ORTAKLAR AYDINLATMA olarak her zaman daha iyiyi yakalamak, müşterilerimizin isteklerine hızlı cevap verebilmek, dolayısıyla memnuniyeti daha da arttırarak ofisleriniz deve yaşam alanlarınız da dekoratif ve uzun ömürlü bir aydınlatma ile göze hitap ederek sektör de iyi bir yer edinmek amacındayız. Bu vesile ile bizi tercih eden ve her zaman yanımızda olan müşteri ve ile tedarikçilerimize ve şirket yöneticilerimize ile tüm çalışanlarımıza; TEŞEKKÜR EDERİZ.

  • Ortaklar AydınlatmaVİZYONUMUZ

    Güçlü bir Ar-Ge yapısına sahip, üst seviyede teknolojik ekipman ile donatılmış modern bir üretim tesisi içerisine konuşlandırılmış, eğitimli satış, pazarlama ve üretim konusunda uzmanlarına sahip ekibiyle Türkiye lideri bir aydınlatma şirketi olmak.
  • Ortaklar AydınlatmaMİSYONUMUZ

    Müşteri ihtiyaçlarına pozitif enerjiye sahip profesyonel ekip ile, çevre dostu ve tasarruf bilincini ilke edinmiş aydınlatma projeleri ile çözüm üretmek. Sadece ürün satış aşamasında değil hem ürünün kullanımı hemde kullanım sonrası akılcı çözümler üreterek müşterilerine kaliteli hizmet sunmak.

İLHAM OLACAK VİDEOLARIMIZ